Menu:PRIESTERIS RINALDS STANKĒVIČS
APBALVOTS AR TRIJU ZVAIGŽŅU ORDENI


Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 2018. gada 3. maijā, svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza valsts augstākos apbalvojumus. 

Viens no apbalvotiem ir tēvs Rinalds Stankēvičš, Viļānu svētā Alberta Lielā Mariāņu klostera priekšnieks, Viļānu, Ostrones, Rikavas un Nagļu draudžu prāvestam, kā arī Latvijas Konsekrētās dzīves institūtu konferences viceprezidents. 

Valsts prezidents pateicās klātesošajiem par izcilo Tēvzemes mīlestību, ieguldīto ilggadējo pašaizliedzīgo darbu un pūlēm Latvijas valsts labā. ,,Latvijas spēks un stiprums sakņojas mūsos pašos, tās cilvēkos. Latvija esam mēs,” uzsvēra Raimonds Vējonis. 

,,Latvijas valsts apbalvojumi – Triju Zvaigžņu ordenis, Viestura ordenis un Atzinības krusts - ir viena no mūsu Latvijas vēstures lappusēm. Šie apbalvojumi no to dibināšanas brīža līdz šodienai stāsta par cilvēkiem, kuru vārdus un darbus Latvijas valsts labā atceramies un cildinām, un kuru vārdi, piešķirot valsts apbalvojumu, tiek ierakstīti valsts vēsturē,” atzīmēja Valsts prezidents.

Tēvs Rinalds Stankēvičs tika iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri par ,,pašaizliedzīgo ieguldījumu pastorālajā kalpošanā, nesavtīgo ieguldījumu baznīcu un kultūras pieminekļu saglabāšanā un renovācijā Latgales reģionā" - rakstīts apbalvošanas pamatojumā. Turpretī pats t. Rinalds atzīmēja, ka šis apbalvojums nav viņam personīgi, bet visai Mariāņu Kongregācijai.

    Ievietots: 15:59, 07.05.2018.                                                                  Avots: mariani.lv

 Copyright © 2013-2018 Romas katoļu Baznīcas Rēzeknes-Aglonas diecēze